Lidé padají z hor, protože tam nemají co dělat. To proto tam chodí, to proto tam umírají...

Bilancování

2. ledna 2012 v 20:16 | Košťa
Konec roku nastal a s ním přišlo i bilancování nad rokem uplynulým. Jelikož to tady tak nějak leží ladem a já dostal chuť si trochu něco napsat tak to s tím bilancování taky zkusím :)

Rok 2011 byl opět ve znamení boulderigu. Nejčastěji jsem navštěvoval Ostaš a Bor a Suchovršice. Jen jednou se mi podařilo vyrazit za boulderingem někam dál a to na Sněžník.
Letos jsem byl časově trošku vytíženější, takže jsem nemohl být ve skalách tak často jako loni. Zkusil jsem si psát poctivě čárky za každý výlet do skal. Čárku jsem psal ať jsem lezl celý den nebo jen 30minut. V součtu to hodilo 84dní.
Za těchto 84dní jsem vylezl 50 boulderů těžších než 7A. Z toho 3x 7C a 6x 7B+. Nejtěžsí OS se mi podařil na Ostaši a to boulderem Spárka 7A+. Nejvíce se cením boulderu Monster of Pop 7C, pro mě zatím nejtěžší vylezený kousek.

V roce 2011 jsme s Vojtikem a dalšímy nezahálely ani ve vlastní "tvorbě" a udělali 10 nových boulderů. Nejhezčí boulder je asi "Krasohranění 7A+" a jako píčovinu roku bych bral asi boulder "Pysky z micky 5B" obojí na Ostaši. O nových boulderech budu muset ještě sesmolit speciální článek s popiskama a fotkama.

Jedinný větší výlet proběhl v říjnu na Kalymnos a bylo to moje největší letošní lezení s lanem. Pěkně mi v těch převisech natejkalo. Nevíc jsem ukořistil "Arena 7c", takový naše rajbákový. Nejlepší OS byl "Lucky luka 7b" a nejvíc si vážím asi cesty "Eros 7b+" na 2. pok.

Písku jsem letos moc nedal, skončilo to pár cestama na druhým :/

A cíle do příštího roku? V hlavě už jich je dost, většina však tajných. Na písku se už snad konečně hecnu a zakousnu se do nějakýho Xa :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama