Lidé padají z hor, protože tam nemají co dělat. To proto tam chodí, to proto tam umírají...

Už to tře...

25. října 2010 v 18:17 | Košťa
Po návratu ze squatování Sardinie jsme poznali, že tady už opravdu začal podzim. Taky jsme poznali, že začalo super tření. Minulé úterý se mi nějak zachtělo hejbat a tak jsem vyrazil na otočku na Ostaš. V neděli jsem si tam obhlídnul, že bouldery který mám rozezkoušený jsou suchý. Doběhl jsem tedy k bazénu rychle se rozhejbal a dal se do AIXky 7A+. Asi 2x mi smekla nožka na nástupu, ale pak jsem to tam hned poslal. Takže super radost. Cíl pro dnešní den splněn, ani jsem netušil jak dobře to půjde.

Kam tedy dál? Času bylo ještě poměrně dost. Byla by škoda nemrknout se na rozlezenej traverz na Bludném balvanu. Radši jsem si prošel celý boulder a ujasnil si v hlavě kroky, aby se mi zase nestalo, že je ve 3/4 zapomenu. Takže se uklidnit, zahodit péřovku, pořádně namágovat a vyrazit. Spoďák, lišta, spodák, madlo, bočákomadlo, dvojprda, spoďák, dvoj a jednoprst, bekend, lišta, hnusnodírka, bočák, poskok do bočáku a nátah do madla a následně top. Uhhh to už je jako konec jo? Ve výsledku jsem to nějak přelítl, že mi ani nestihlo natýct. Traverz 7B+ fbtr odškrtnuto. Takže super oddych, že už se sem nemusím vracet. Pro mě tato vytrvalostní věcička znamelana max 3 pokusy za jeden výjezd, pak už to prostě nebylo ono. No takže co teď? Domů se mi ještě nechtělo, protože času světla bylo ještě dost.

Šel jsem se tedy ještě mrknout na jednokrokovku Hard Rock 7B. Pěkně počistit chyty, načárovat madýlko a jdem střílet mraky pokusů jako pokaždý. Sednout si, trocha koncentrace, zabrat a držím madlo. Co s tím sakra, tak se rychle rovnám a rovnám a rovnám až se z toho málem srovnám na zem. To se naštěstí nestalo a tak jsem se vykulil na vrchol a tím padl další těžký boulder. Tím už mi veškeré nápady došly. Tak jsem se šel ještě z hecu postavit pod Future line 7B+ ale to je pro mě hoooodně sci-fi.

V lese už byla docela tma a tak jsem v poklidu a s divným úsměvem na tváři vyrazil domů uvařil si dobrou véču a šel spát....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama