Lidé padají z hor, protože tam nemají co dělat. To proto tam chodí, to proto tam umírají...

A je po srandě

14. února 2010 v 10:33 | Košťa
Tak mám na nějaký ten týden od všech mých nejrůznějších aktivit volno. To bylo tak, že jsme se s Mírou domluvili na běžky. Mírovo navrhované kolečko na parašuťáku se mi nechtělo jet. Navrhl jsem tedy Adršpach. Letos tam mají spousty kilometrů upravených tratí. Stanul jsem tedy zhruba tak po třetí v životě na běžkách a vyrazili jsme. Do kopce to šlo pomalu, ale bezpečně. Pak přišel kopec dolů. Zkusím tedy jak to pojede. Jelo to dobře. Dokonce jsem bez pádu dojel až na rovinku. Ve značné rychlosti jsem tam hodil na umrzlém sněhu krysu jako sviňa a ozvalo se lup. Po tom co dolů dorazil i Míra jsme se shodli na vymknutém kotníku. Chodit jsem pořádně nemohl a tak jsme si zavovalali pomoc, která brzy dorazila. Při nastupování do auta jsem hodil pro jistotu ještě jednu držku. Takže moje zvolání "do dámského přirození" bylo slyšet v celém okolí.

Teď už mám po operaci a dopadlo to několika šroubama v oblasti kotníku. S tím, že v propouštěcí zprávě stojí: "První zátěž 8 týdnů od operace". Což je v mém případě někdy první týden v Dubnu.


V této překrásné zimě, jsem tedy přišel o všechny radovánky. Pokud bude vše dobře srůstat, mohlo by na jaře dopadnout i nějaké to boulderování nebo lezení. Už se těším jak malej fracek....:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama