Lidé padají z hor, protože tam nemají co dělat. To proto tam chodí, to proto tam umírají...

Mikulášské boulderování v Pardubicích

15. prosince 2009 v 17:42 | Košťa
12.12.2k9 se v Gekonu v Pardubicích konaly opět závody v boulderingu. Sháněl jsem kdekoho kdo by vyrazil semnou, nikomu se nechtělo nebo museli makat do školy. Vyrazil jsem tedy sám....

Ráno mi nebylo úplně fajnově. Lokotka Trutnov měla v pátek vánoční besídku, tak jsme se tam vyrazili podívat. Naštěstí jsem měl rozum a šel včas domů. Na ranní bolest hlavy to ovšem stačilo. Jel jsem bez navigace, ale Gekona jsem našel hned prvním pokusem. Nebo spíš haluzí? Kolem půl jedné se začal bar plnit. Nakonec nás bylo přihlášenách něco kolem 35, což byl docela nářez. Konkurence byla silná, nebo tak aspoň vypadala. Lezli jsme klasicky rozděleni na dvě grupy. Tentokrát jsem byl až v té druhé. V první části jsem nasbíral 14 boulderů, ve druhé jsem jich ještě pár přidal a tak jsem měl nakonec 25 kousků. Celkem bylo připraveno 36 boulderů, takže jsem byl spokojenej. Bouldery byly většinou suprový, oproti minule bylo více struktur. Bonusový boulder C, byl vyloženě technickej po super oblinový struktuře. Dal mi zabrat asi 10 - 12 pokusů a nakonec padl. Měl jsem z něj asi největší radost.

Domů jsem vyražel poměrně brzo. Odlezeno jsem měl asi 10min před koncem našeho druhého bloku, takže když ostatní končili já už jsem mizel směrem domů. Jaké bylo tedy moje překvapení, když mi za 20minut volal Pítrs se slovy: "Vole seš druhej ve chlapech, máš u mě schovanou cenu!" No dobrý překvápko, naštěstí pozitivní.

Závody pro mě velmi vydařený, bouldery stejného ražení jako vždy. Lidi suprový, takže příště jedu zase...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lukasz Lukasz | E-mail | Web | 29. června 2012 v 13:06 | Reagovat

No jasně souhlas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama