Lidé padají z hor, protože tam nemají co dělat. To proto tam chodí, to proto tam umírají...

Sychravé úterý

20. října 2009 v 19:33 | Košťa
Podle předpovědi "Jasno 7°C" jsem měl v plánu vyrazit na Bor, za restíkama a novejma projektíkama. Když jsem se ráno vyhrabal s postele a podíval se ven, bylo pěkně hnusně. S klidem jsem se tedy zavrtal zpátky do peřinek. Po celodením zevlingu v posteli a u PC, jsem si řekl dost. Chce to pohyb. Boulder u Bróži padnul a na stěnu se mi nechtělo. Takže se nabalit a vyrazit ven. Konkrétně do Suchovršic, od jara jsem tady nebyl a v hlavě jsem měl nějaké směry co by šli.

Dorazil jsem k šutru Mechová, tam jsem měl vyhlídnutou mírně převislou hranku. Tady jsem tvrdě narazil, tohle by teda nešlo. Hranka tvrdě prověřila moji sílu i techniku. Jedná se o šestikrokový projekt, každý krok je težkej a dá se v něm spadnout. Hold přebírat chyt z backhandu do bočáku v podstatě bez nohou moc nešlo. Časem to půjde, jen klasa bude asi trošku ve vyšších patrech než je v Suchovršicích zvykem.

Přesunul jsem se tedy k šutru První abych se zde pokusil o už několikrát pokoušený směr. Trošku jsem to tedy přesměroval a místo přímo nahoru jsem šel šikmo doprava. Zpočátku jsem nemohl vyřešit nohy a byl jsem z toho trochu špatnej. Pak mě osvítil nápad a rázem to asi na čtvrtý pokus šlo. V tomto problému se jedná o start za bočáka, bez nohou. Po startu a postavení na lepší stup následuje menší dynamický výšvih do hrany. V podstatě taková jednokrokovka. Název jsem zvolil "Chyba nohou" a klasa 6C+. Jelikož kůže na prstech se v Suchovršicích ztrácí vcelku rychle, tak jsem to po přelezu radši zabalil a vyrazil domů.

Puvodní dva bouldery slabě a nový silně. Vážně koketuji s myšlenkou to vzít ze sedu opradu napřímo, dle mého názoru to bude let z blbých nohou a s rukou fixnutou poměrně nízko :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama