Lidé padají z hor, protože tam nemají co dělat. To proto tam chodí, to proto tam umírají...

OAMF den třetí

23. srpna 2009 v 13:59 | Košťa
Na třetí den jsem měl v plánu se jít podívat na kapelu Blue Effect a tak se také stalo. V areálu jsem byl již okolo 15té hodiny. Když se rozezněla kytara Radima Hladíka byl jsem již poslušně nastoupený před podiem a naslouchal jsem.

Jelikož počasí sobotnímu dni moc nepřálo, odebral jsem se poflakovat do kafírny odkud jsem se poté vydal na koncert kapely Kurtyzány z 25. avenue. Po nich jsem se odebral se opět poflakovat abych byl náležitě připravený na Monkey Business, ti byli opět skvělí a suprově tím připravili atmosféru pro královnu festivalu Evu Pilarovou.

První po první písni si na pódium přizvala Matěje Ruperta z Monkey Business a spolu zazpívali dva duety. Matěj se jí za to odměnil s celým publikem písní Happy birthday to you, Eva nedávno slavila 70té narozeniny. Celému vystoupení z backstage příhlíželo několik lidí, z těch co jsem rozpoznal např. Václav Havel a Karel Schwanzerberg. V návaznosti na dokument Václav Havel přikuluje, byl Vašek pozván na pódium aby zahrál na basu. Jak bylo sděleno publiku, byla to přesně ta basa o které se Václav v dokumentu vyjářil, že "Hrát na tu basu je lehčí než řídit tento stát". Poté se mikrofonu zhostila opět skvělá Eva.

Po Evě jsem chvíli přihlížel skvělé Candie Payne a pak jsme se odebrali na druhou scénu kde chvilku před půlnocí začínali Prague Ska Conspiracy. Lidí zde bylo požehaně a všichni pařili jako o život.
Po oušku jsem pak ještě zaslechl tvrdé Cavalera Conspiracy a ungergroundové Psí vojáky. Stihl jsem se ještě podívat na Buty a jejich jukebox. Osobně si myslím, že pro Buty byl jejich jukebox dobrý tah pro první rok, ale teď už je to jaksi ohrané a bude to pro ně konec pokud nepřijdou s něčím novým. Po skončení Buty jsem se už odebral kolem čtvrté ranní směrem k domovu...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama