Lidé padají z hor, protože tam nemají co dělat. To proto tam chodí, to proto tam umírají...

Fotbalový turnaj horolezců - Ádr 2K9

23. června 2009 v 20:25 | Košťa
V sobotu 6. června se konal již 4tý ročník fotbalového turnaje horolezců. Jako obvykle se zúčastnil i náš tým. To že se bude turnaj konat jsme se dozvěděli tuším 3dny předem. Takže rychle obvolat všechny kdo budou mít čas a v pátek jet na otočku do Ádru, abych zaplatil startovné. Z Ádru rovnou do Trutnova do Kotvy na "válečnou poradu".

Sobotní ráno bylo opravdu krušné. Budík v 7:20 ráno. Naspáno zhruba 5 hodin. Vyzvedávám Pumu a míříme pro Kikina. Ten trošičku zaspal, takže trošku zdržení. V Ádru jsme měli být v 9-9:30. Úspěšně se nám podařilo lehce po 9 hodině vyrazit z TU. Zhruba o půl desáté jsme už seděli na Terase u pivka a ladili formu. Dle rozpisu jsme měli nastoupit k našemu prvnímu zápasu kolem 10:45. Po desáté ranní jsme se tedy zvedli z Terasy a vyrazili na hřiště. Tým už se začal pomalu scházet a dorazil dokonce i Korňák s Richardem. Měli jsme zhruba 15min do začátku zápasu a tým byl kompletní. No prostě nádhera.
První zápas jsme nezačali zrovna dobře a prohráli jsme ho bez jediného daného gólu. Hold jsme to rok nehráli a tak jsme se museli sehrát. V druhém zápase už to vypadalo o něco lépe, chaos na hřišti už nebyl takový. O první gól našeho týmu se postaral Jack, byl sice do vlastní brány ale co. Druhý zápas jsme tedy také prohráli. Před třetím zápasem jsme se skočili osvěžit do tunelu. Podle toho také třetí zápas vypadal. Hvězdou zápasu byl Jeník, kterému se podařilo dát hned tři góly. Dva do sítě soupeře a jeden do vlastní sítě. Vyhráli jsme tedy 2:1! To nás namotivovalo i na čtvrtý zápas s velmi silným týmem. Uhráli jsme s nimi remízu, o akce a nádherné momenty nebyla nouze. I kucí z ligy mistrů by kolikrát záviděli. Náš poslední soupeř skončil na krásném třetím míste. My nepostoupili ze skupiny. Jelikož bylo relativně brzo, tak se část lidí vydala klasicky na pivko a já, Néťa, Terka a Brožík jsme se vydali obhlídnout boulder "Dlaňák" 7A (7B).
Když jsme k boulderu dorazili, někdo tam byl. Zrovna balili, takže jsme se mohli vrhnout do pokusů my. Nejdříve jsme se na to vrhli já a Brožík. Dostali jsme se do fáze kdy jsme drželi obě obliny a tam jsme skončili. Nevěděli jsme pořádně jak na to. Néťa když nás viděl, tak to ani nezkoušel. Asi po 20minutkách, jsme to teda zabalili a šli za ostatníma do hospody. Den se postupně překulil v noc a pár se nás vystřídalo v autě ve spacáku. Nakonec se všichni včas vzbudili na závěrečné vyhlášení a večírek. Ten byl jak jinak než monstrózní. Všichni jsme netrpělivě čekali na pivní štafety, ty se bohužel nekonali a tak jsme si zorganizovali privátní. Ani nevím jestli zvítězil tým A nebo B, on to neví totiž nikdo….K poslechu a tanci hrály kapely "Litinové vidle" a název druhé kapely se mi z hlavy vykouřil. Jelikož většina z nás popíjela už od 16ti hodin v ostrém tempu, o půlnoci jsme to zabalili a začali se přesouvat ke Kuboj na chatu. Cesta byla dlouhá a zábavná. Po příchodu na chatu jsem padl do postele a totálně vytuhnul. Co se dělo dál netuším…..:)
Shrnutí:
Opět skvělá akce kde se všichni bavili. Po roce jsme opět běhali a honili se za míčem. No prostě zase jeden ze super víkendů v Ádru. Jen škoda, že nebylo trošku lepší počasí.
V kameře mám nějaké záběry, až se mi je podaří sestříhat tak se tu určitě objeví video.
Komplet fotky zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama