Lidé padají z hor, protože tam nemají co dělat. To proto tam chodí, to proto tam umírají...

Slack festival Hejnice 08

29. června 2008 v 15:24 | Košťa
Od pátku 20tého do neděle 22tého se v Hejnicích konal slackline festival.
Tohoto festivalu jsem se zúčastnil také. V místě konání jsem byl již od pátečního podvečera do sobotního odpoledne. Naše cesta začala v Mladé Boleslavi kde jsem nabral Verču a vyrazili jsme směr Liberec a Hejnice. Když jsme po troše bloudění dorazili, tak jsme šli omrknout lajny. Na koupališti byly nataženy 2 waterlajny a asi 3 normální lajny v okolí. V kempu u koupaliště pak byli nataženy asi 4-5lajn. Nějaký kratší (10m), pak něco delšího (tak 15-20m) a nakonec i longline ( tak 30-40m).
V pátek byla akcička taková komornější a všichni se teprve sjížděli, takže jsme moc nechodili a šli jsme radši do hospody na jídlo a poté na pivko do místního bufíku :) Tam točili místního Konráda jedenáctku, trošku nasládlé po medu ale jinak relativně dobrý pivko.
V sobotu už bylo v Hejnicích o poznání více lidí. Z těch co jsem poznával dorazili někdy v noci Ostraváci. Na lajnách už bylo v tu dobu dost lidí a několik lidí už zkoušelo water lajny. Někdy kolem poledne začala soutež v tricklajne. Přihlášených bylo 20lidí, pořadí se losovalo. Já se svým "štěstím" jsem si samozřejmě vytáhl jedničku. Byl jsem tedy první na řadě. Skončilo to naprostým fiaskem po tom co jsem nebyl schopen se na lajně ani postavit :) Odpoledne jsem šel zkusit waterlajnu. Na druhý pokus jsem došel do půlky, takže pro mě docela úspěch. Nad vodou jsem blbnul asi 30minutek a pak jsme se pobalili a vyrazili směrem Most. Odpoledního speed lajnu jsem se tedy nazůčastnil. Počásko relativně vyšlo, nebylo ani vedro ani zima :D
Výsledky atp. zde
Příští akce se koná 1.-3.8.08 na Bišíku. Doufejme, že se tam sejde aspoň tolik lidí co v Hejnicích.
Hajlajn hajl....:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama