Lidé padají z hor, protože tam nemají co dělat. To proto tam chodí, to proto tam umírají...

Fotbalový turnaj horolezců

10. června 2008 v 13:33 | Košťa
Tuto sobotu (7.6.08) se v Ádru konal jako každý rok turnaj horolezců ve fotbale. Pro náš tým to byl teprve druhý ročník. Náš první ročník jsme možná trošku se štěstím vyhráli. Letos nás tedy čekala obhajoba. Tak trošku náhodou se skoro celý náš tým sešel už v pátek v jedný hospodě. Všichni jsme náležitě "potrénovali" a ráno se v pořádku sešli na terase u Peteho.
Loni byla první cena 9kg uzené kýty. Stejná hlavní cena byla i letos. Všichni jsme si už dělali chutě půl roku dopředu. Nicméně letos to dopadlo bohužel fiaskem, totálním.
Tento rok byla zkrácená hrací doba z loňských 2x10min na 2x8min. Než jsme se rozehráli už se pískal poločas a konec. Letos bylo přihlášených 14 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. V naší skupině se ale 2 týmy nedostavily, takže jsme měli na kontě hned dvě kontumační výhry. Dále nás čekaly čtyři zápasy. Hned první tři jsme bohužel prohráli. Ve čtvrtém zápase se rozhodovalo o našem postupu, či ne-postupu. Jedinou naší nadějí byla výhra.
Nakonec jsme tento zápas vyhráli 1:0. Jediný náš gól dal Čadík, jako brankář přes celé hřiště.
Po této výhře jsme tedy postupovali do vyřazovacích bojů. Jelikož jsme postupovali jako poslední ze skupiny, takže jsme narazili na vítěze druhé skupiny. S těmi jsme bohužel prohráli 0:1, tudíž jsme se odporoučeli do skal a domů.
Jak jsem se později dozvěděl od kluků, tak kýta stejně nestála za moc. Kluci ač jako poražení, to náležitě oslavili a druhý den jeli také domů. Tak snad za rok dosáhneme alespoň na bednu J
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama